Meer dan Voetbal
[myyoutubeplaylist 9N0hSuZh-BI?HD=0;rel=0;showinfo=0]
Stichting Meer dan Voetbal is in 2004 opgericht door de KNVB, Eredivisie en de Eerste Divisie om de verbindende kracht van het voetbal in te zetten voor een sterkere samenleving.
Meer dan Voetbal is nu volop in de media en terecht! Ook Only Friends is Meer dan Voetbal. In 2010 hebben wij het Label Meer dan Voetbal gekregen voor het op de kaart zetten van het G-voetbal. Dit label is in het leven geroepen om positieve initiatieven beter herkenbaar te maken. Hierboven zie je hoe onze oprichter Dennis Gebbink samen met ambassadeur Marco van Basten de prijs in ontvangst neemt.
Klik hier voor de website van Stichting Meer dan Voetbal
Klik hier voor Only Friends op de site van Meer dan Voetbal.
We groeien heel snel dus de informatie op deze website en in het filmpje is alweer verouderd. We hebben inmiddels 16 sporten, bijna 500 leden en meer dan 120 vrijwilligers!